Prace na placu budowy trwają w najlepsze. Nie możemy doczekać się, aż pierwsi klienci będą mogli zobaczyć na własne oczy, jak wygląda nasza inwestycja. Czego należy się spodziewać?

37 mieszkań w najwyższym standardzie
W stylowym, czteropiętrowym budynku znajdzie się w sumie 37 mieszkań. Ogromne znaczenie ma dla nas jakość, dlatego przywiązujemy dużą uwagę do materiałów użytych podczas budowy oraz do samego wykonania. Oczywiście nie zapominamy też o walorach praktycznych, takich jak miejsca parkingowe, mała architektura czy komórki lokatorskie. Otoczenie apartamentowca zostanie przygotowane zgodnie z planem zagospodarowania terenu i pozwoli mieszkańcom na relaks wśród zieleni. A wszystko to zaledwie kilka kroków od tętniącego życiem centrum miasta.


Wymarzona lokalizacja
Inwestycja zlokalizowana jest w miejscu niemalże idealnym: w pobliżu ścisłego centrum Bielska-Białej, ale na tyle daleko, by miejski zgiełk nie był uciążliwy dla mieszkańców. Kilka chwil spacerem dzieli nasze apartamenty od ulicy 11 Listopada, na której mieszczą się siedziby wielu firm, banki i kawiarnie, bardzo popularnej galerii handlowej Sfera oraz kompleksu biznesowo-rozrywkowego Nowe Miasto. MAXX Apartamenty to doskonały wybór dla osób szukających atrakcyjnego miejsca do życia: młodszych i starszych, rodzin z dziećmi, a także dla inwestorów.