Lubisz czuć się wyjątkowo. Cenisz sobie wysoką jakość, poczucie komfortu praktyczne rozwiązania. Ogromne znaczenie ma też dla Ciebie bezpieczeństwo najbliższych. Dlatego właśnie Strefa Premium jest dla Ciebie rozwiązaniem idealnym.

Detale, które doceniasz
Wybrałeś apartamentowiec, w którym wysoką jakość materiałów i wykonania widać na każdym kroku. Jednak czwarte piętro jest wyjątkowe. Na pierwszy rzut oka różni się od pozostałych detalami, ale nawet drobne zmiany znacząco wpływają na poczucie komfortu. Dlatego doceniasz, że podłogę w korytarzu wyłożono miękką wykładziną, a na ścianach zamiast wszechobecnych tynków zastosowano tapetę.

Chwila relaksu i spotkanie z przyjaciółmi
Potrzebujesz też miejsca, w którym możesz się zrelaksować po ciężkim dniu pracy, spędzić czas z rodziną a w weekend urządzić małe spotkanie z przyjaciółmi. Takie miejsce znajdujesz na… dachu. Urządzono tu zielony ogród, dostępny tylko dla mieszkańców czwartego piętra. Ten ogród jest swoistą wisienką na torcie – to nie tylko kolejny powód, by czuć się wyjątkowo, ale też idealna odpowiedź na Twoje potrzeby. Uwielbiasz spędzać tu czas. Patrząc z dachu na słońce zachodzące nad Bielskiem-Białą wiesz, że Strefa Premium w apartamentach MAXX była strzałem w dziesiątkę.