Za nami etap związany z kwestiami formalnymi. Na początku maja zaczynamy działania na placu budowy nowej inwestycji: MAXX Apartamenty. Co tym razem  przygotowaliśmy dla naszych klientów?

Mamy pozwolenie na budowę!
Przepisy prawa budowlanego jasno określają, jakie warunki trzeba spełnić, by móc zacząć budowę. Dla inwestycji takich jak nasza jednym z kluczowych dokumentów jest pozwolenie na budowę. Zgodnie z przepisami pojęciem tym określa się decyzję administracyjną zezwalającą na rozpoczęcie i prowadzenie budowy lub wykonywanie robót budowlanych innych niż budowa obiektu budowlanego. Na szczęście kwestie formalne mamy już za sobą, więc…

Można budować
Możemy przejść do jakże wyczekiwanej budowy. Kolejne miesiące będą stały pod znakiem intensywnych robót budowlanych, odbiorów i wykończeń. Wszystko po to, by oddać w ręce klientów kolejną wyjątkową inwestycję. Nazwaliśmy ją MAXX Apartamenty i zadbaliśmy, by każdy – nawet najbardziej wymagający – mógł znaleźć w niej coś dla siebie!
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami inwestycji i kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

+48 793 093 379 / biuro@maxxapartamenty.pl